
Biografie
Als je zegt: Lei de Bruyn, dan zeg je in een adem: Royal music productions te Kerkrade. Een niet meer weg te denken begrip in het Limburgse muzieklandschap. Een productiebedrijf waar arrangementen worden gemaakt met de inmiddels bekende en specifieke “Lei de Bruyn sound”.
Lei is niet alleen een bijzonder goed arrangeur maar bovenal een sympathiek persoon die een grote ervaring heeft op muzikaal gebied.
Jarenlang (zeventiger en tachtiger jaren) was hij onderweg met zijn eigen “duo Royal”. In Duitsland trad hij regelmatig op alsook in ons eigen Limburg waar hij in o.a. het toeristenoord Valkenburg vele zomerseizoenen achterelkaar live muziek maakte tot vermaak van de vele gasten. Het populaire duo Royal groeide uit tot het huisorkest van de Valkenburgse muziektempel: het Jachthoes.
Sinds de negentiger jaren heeft Lei zich toegelegd tot het vervaardigen van muziekbanden van hoogwaardige kwaliteit.
Voor vele bekende persoonlijkheden ging hij aan de slag zoals: Sjef Diederen, Roy Raymonds en ook Andres (van Sandra en Andres). In samenwerking met Guus Smeets schreef en schrijft hij met regelmaat vele nieuwe liedjes die gretig aftrek vinden bij diverse artiesten uit het hele land.
Om werk van Royal music productions te beluisteren ga naar youtube
en zoek onder: Lei de Bruyn liedjes.
Foto-overzicht





























.jpg)


















































































































































































Beste Lei
Ik breng ieder jaar een nieuwe Carnavals Sjlager uit.
Maar door het jaar heen heb ik ook nieuwe ideeën.
Ik zou het leuk vinden om eens met jou in contact te komen.
Laat vlug iets van je horen.
Gr. Theo Rijks
hey lei wat leuk jou hier ook te treffen op deze site….
verder alles goed?
hier wel lekker veel optreden he hihi…..
groetjes kimberly…
Al voor het tweede jaar nemen wij ( Duo De Neive ) ons carnavalsliedje op bij lei de bruijn, Royal music Productions Kerkrade!!!!
Wij zijn enorm enthousiast dat wij bij Lei arrangementen en opnames hebben laten maken en deze overstap gemaakt hebben.
Door zijn lange ervaring in de muziek, weet lei precies wat hij doet tot een goed product te komen.
Lei tot volgend joar maar weer, veer zeen weer van de partie biej dich in de studio.
De Muzikale groetjes
Harold Geraards ( De Neive )
Hoi lei
inderdaad super wat je allemaal maakt is gewoon klasse
Ook het nieuwe LVK lied voor 2012 vastelaoves ingele klinkt weer toppy
en ook lei heeft het lied DE TRAOT VAN DE JOEKSKEPEL gemaakt.
Het lied behaalde de LVK finale in 2009
Lei bedank en tot snel weer.
Rowena neemt haar liedjes op in de studio van Royal Music Productions in Kerkrade. Dit is de studio waar al jarenlang onvoorstelbaar vele prachtige arrangementen uit de handen van Lei de Bruyn zijn ontstaan.
Hij is ondertussen een begrip geworden in de muziekwereld. Lei is een sympathiek persoon die iedereen met hart en ziel bijstaat en begeleidt tijdens de opnames.
Hij zal niet rusten voordat hij het beste in je naar boven heeft gehaald.
De jarenlange samenwerking met Guus Smeets resulteert nog steeds tot prachtige creaties.
Zij zijn dan ook een team dat geen woorden nodig heeft om elkaar aan te voelen(hooguit op papier). Wie met hen samenwerkt zal hun nummers herkennen in woord en geluid….een mooier compliment kun je bijna niet krijgen.
Kort geleden nam Hansi Hinterseer een nummer van Guus en Lei op en bracht deze uit op zijn nieuwste album. Hier mogen ze met recht trots op zijn, ere wie ere toekomt.
Rowena mag jaarlijks met Lei een duetje opnemen en ikzelf (Lianne) mag daar de tekst voor schrijven. Dat voelt als een voorrecht en dat doe ik dan ook met veel plezier.
De meeste nummers van Rowena zijn van de hand van Guus Smeets, die al met net zoveel overgave en liefde zijn vak uitoefent als Lei. Beiden perfectionisten, er gaat geen nummer de deur uit zonder dat hun daar voor 300% achterstaan.
Lieve Guus en Lei….samenwerken met jullie voelt goed en heeft een prima basis gelegd voor Rowena en we zien haar groeien dankzij jullie goede begeleiding
He lei
Bij deze een berichtje uit het mooie utrecht
ook ik maak gebruik van jou prachtige argementen en teksten van guuss natuurlijk
En ben ook erg blij, met onze samenwerking !!
Gr dorus
18 juni zal ik bij lei de bruyn 3 nummers opnemen……
lei tot de 18e …
groetjes kimberly